• Ubytování Opava - Zobrazit stránky v českém jazyce   
  • Accomodation Opava - Switch to English   
  • Unterkunft Opava - Seiten auf deutsch zeigen   
  • Alojamiento Opava - Consulte las páginas en el idioma español   
  • Жилье Oпaвa - Показать сайты на русском языке   
Ubytovanie Opava
Opava - ilustračné foto

UBYTOVANIE

ODPORÚČAME

Odporúčame Vám navštíviť tiež portál Ubytovanie Slovensko, ktorý obsahuje odkazy na viacej ako dveste penzionov a hotelov v Slovenskej republike. Veľký výber ubytovania v Prahe ponúka rázcestník Hotel-Ubytování.

PRIDAŤ ODKAZ

Restaurace a penzion Kamenec ***
[ Ubytovanie Opava - Kamenec 100 ] - Háj ve Slezsku

Restaurace a penzion Kamenec

Reštaurácia a penzión Kamenec sa nachádza v Kamence v Háji v Sliezsku čo je nádherná prírodná oblasť, na významné cykloceste, ktorá vedie z Trebovice cez Lodenici, chatovú oblasť marína do Jilešovic a ďalej do Dolného Benešova. Táto cyklotrasa vedie krásnou prírodou pozdĺž rieky Opavy. Reštaurácia a penzión Kamenec poskytuje pohodlné ubytovanie všetkým hosťom. Reštaurácia a penzión Kamenec v Háji v Sliezsku ubytovanie:.

ceny od 400,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 60Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)KlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 15000 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZber húbLovRybolovJazda na koniVyhliadkové letyReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO

Penzion KORUNA ***
[ Ubytovanie Opava - Na Valech 4 ]

Penzion KORUNA

Penzión Koruna v Opave sa nachádza v samotnom historickom centre mesta, 25 km od Ostravy. Najmä vďaka svojej jedinečnej polohe a zároveň ľahkej dostupnosti je penzión Koruna v Opave vyhľadávaný najmä tými, ktorí chcú byť v centre diania a mať všade blízko. Hostia penziónu môžu ZDARMA parkovať pri hoteli Koruna ***, vzdialeného cca. 50 m, a ktorého hotelové parkovisko disponuje dostatočne veľkou kapacitou. Penzión Koruna v Opave ubytovanie.

ceny od 620,00 Kč
Informačná službaVýťahIzbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov), je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Kasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)

Hotel Koruna ***
[ Ubytovanie Opava - náměstí Republiky 450/17 ]

Hotel Koruna

Hosťom sú k dispozícii rozmerné, novo zrekonštruované izby v 3 kategóriách - Standard ***, Business *** a Deluxe ****. Hotel Koruna v Opave ubytovanie:. Celková kapacita hotela Koruna v Opave je 133 lôžok vrátane prísteliek. Ubytovanie je v 15 jednolôžkových izbách, 34 dvojlôžkových izbách, 6 apartmánoch. Izby typu štandard sú rekonštruované izby. Business a De-luxe sú rekonštruované izby s neobmedzeným prístupom na internet a LCD televízorom, kozmetika DOVE.

ceny od 1 250,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosťInformačná službaVýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Obchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 100,00 €)Bezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeRecepcia 24 hodínCateringové službyTaxiZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Fitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Sauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIEDiskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Jazda na koniSolárium, nachádza sa priamo v hoteli: NIEKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)Masáže, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 200 metrov)Reštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOKaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 150 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)

Hotel Golf Šilheřovice **
[ Ubytovanie Opava - Sokolská 376 ] - Šilheřovice

Hotel Golf Šilheřovice

Hotel Golf v Šilheřoviciach leží pri 18-jamkového golfového ihriska, ktoré svojou históriou siaha až do roku 1970, kedy tu prebehol 1. ročník "Ostravského turnaja", ktorý prilákal celú vtedajšiu českú hráčsku špičku. Hotel Golf v Šilheřoviciach ubytovanie. Celková kapacita hotela Golf v Šilheřoviciach je 20 vkusne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izieb a 1 apartmán. Izby hotela Golf v Šilheřoviciach sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV so satelitným príjmom a videom.

ceny od 1 200,00 Kč
Izbová službaDomáci maznáčikovia, je poskytované zadarmo: NIE (cena 250,00 €)Parkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéZáhradaInternet, je poskytované zadarmo: ÁNONefajčiarske prostredieCateringové službyTaxiÚschovňa bicyklovBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOGolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 10 metrov)Zber húbZáhrada, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOZimné športyLetné športyTuristikaRomantickéVidiekKongresyPobyty s deťmiLacné ubytovaniePríroda

Parkhotel Opava ***
[ Ubytovanie Opava - Lipová 2 ]

Parkhotel Opava

Parkhotel Opava leží v příjemném klidném rekreačním prostředí opavských Městských sadů. Hotel i restaurace je součástí Městského stadiónu, na kterém hraje své zápasy Slezský fotbalový club Opava. Hotel je po rekonstrukci a v nabídce je 12 nově vybavených dvoulůžkových pokojů s televizí a jeden apartmán. Dále je ubytování možné v 7 starších renovovaných pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC, v ceně ubytování je započítána snídaně.

ceny od 550,00 Kč
Informačná služba, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOÚschovňa bicyklov, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOZmenáreň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNOBazén - vnútorný, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOFitness, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO

Wellness Hotel Opava ****
[ Ubytovanie Opava - Žižkova 8 ]

Wellness Hotel Opava

ceny od 1 490,00 Kč
Konferenčná/spoločenská miestnosť, kapacita: 50VýťahPranie prádla, je poskytované zadarmo: NIE (cena 0,00 €)Bezpečnostná schránka, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeObchodné centrum, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2000 metrov)Izbová službaBezbariérový prístupParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNO, je poskytované zadarmo: ÁNO,stráženéInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeNefajčiarske prostredieRecepcia 24 hodínTaxiSekretárske služby, je poskytované zadarmo: ÁNOKederníctvo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 50 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2900 metrov)Stolný tenis, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTelocvičňa/ športová hala, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBiliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2900 metrov)Golf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2900 metrov)Golfový trenažér, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOSauna, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNONočný klub, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Diskotéka, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Detské ihrisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 100 metrov)Kino, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Divadlo, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Zber húbRybolovJazda na koniKasíno, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Wellness/ kúpele, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPara, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOWhirlpool, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOMasáže, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 2100 metrov)Vináreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Záhrada, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 500 metrov)Cukráreň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Pivnica, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Internetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 400 metrov)

Penzion RAKETA BOWLING ***
[ Ubytovanie Opava - Krnovská 184 ]

Penzion RAKETA BOWLING

ceny od 540,00 Kč
Bezbariérový prístupKlimatizáciaParkovisko, nachádza sa priamo v hoteli: NIE, je poskytované zadarmo: ÁNOInternet, je poskytované zadarmo: ÁNO,na izbeBazén - venkovní, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Tenisový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Bowling, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBeachvolejbalový kurt, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Minigolf, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 300 metrov)Biliard, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOTenisová hala, nachádza sa priamo v hoteli: NIE (vzdialenosť 1000 metrov)Šípky, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOReštaurácia, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOBar, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOPizzéria, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOInternetová kaviareň, nachádza sa priamo v hoteli: ÁNOLacné ubytovanie
Doporučte tyto stránky:

KONTAKT

E-mail: info@ubytovani-online.net
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865

FOTOGALÉRIA